На окупованому Донбасі винесли смертний вирок

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7244 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 12/02/2016Дата публікації

На тимчасово окупованій території Донбасу лідери бойовиків так званої «ДНР» засудили людину до виняткової міри покарання – смертної кари.

Про це повідомило агентство «Интерфакс» з посиланням на так звану «в.о. голови Військового трибуналу ДНР» Людмилу Стратейчук, - пише Громадське

«На сьогоднішній день один такий вирок уже був винесений. Є справи, які знаходяться на розгляді, і вони також передбачають таку міру покарання. Це справи про вбивства і шпигунство», – заявила Стратейчук.

За її словами, так званий «військовий трибунал» розглянув дві кримінальні справи проти бойовиків «ДНР», і ще більше 40 знаходяться в стадії розгляду.

«На сьогоднішній день військовим трибуналом було розглянуто дві кримінальні справи, обидва підсудних – військовослужбовці «ДНР». Ще 46 справ знаходяться на розгляді», – сказала вона.

Як повідомлялося, бойовики в самопроголошеній «ДНР» в листопаді 2014 року заявили, що вводять інститут військово-польових судів з правом винесення смертного вироку.

Українські представники в Тристоронній контактній групі підготували офіційне звернення в ОБСЄ і Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) з вимогою дати оцінку заявам лідерів бойовиків, які погрожують стратити українських заручників.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Официальные казни террористами своих заложников, лишь капля в море крови, которую проливают здесь зарасы ВТИХАРЯ, без лишней огласки. Люди исчезают. Некоторых находят убитыми, некоторые исчезают без вести. Для всего мира, имеется прикрытие: диверсионные группировки, криминальные разборки и т.д. Даже проводят имитацию следствия. Но результат чаще всего один: умер при невыясненных обстоятельствах. Или заумный медицинский диагноз, чтобы уж вообще не докопаться. Недавно так в Макеевке списали молодого парня, который умер якобы от кровоизлияния. При том что на теле синяки, а сам труп нашли без ценных вещей вдали от его обычного ежедневного маршрута. Все мы уверены: это дело рук "ментов", т.к. на лице-- ни царапины, а на руках нет следов борьбы, естественных в случае гопстопа.