"Інвалід АТО, що побирається на вокзалах без протезів" - фейк і шахрайство (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2807 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/02/2016Дата публікації

Кілька тижнів тому пости про "чиновників-негідників", які не забезпечили протезування герою, що "захищав Донецький аеропорт", і як людина мусить побиратися на вокзалах та біля церков у м. Івано-Франківську просто розірвали наш ФБ простір. Цю інформацію масово підхопили російські ЗМІ і прокремлівські тролі... Але як і передбачалося це виявився черговий фейк "всьопропальщиків" та російської пропаганди - пише міністр соціальної політики Павло Розенко.

На фото Гайденко Сергій Вікторович 03.10.1981 року народження, уродженець Сумської області. В Зоні АТО ніколи не був, а ноги втратив від обмороження ще задовго до початку бойових дій. Незважаючи на очевидні шахрайські дії влада Івано-Франківщини знайшла його і запропонувала допомогу в протезуванні та розмістила його в місцевому будинку нічного перебування.

Від протезування він відмовився, а декілька днів тому ще й втік із тимчасового місця свого проживання. Тож, чекайте цю людину в уніформі із "гастролями" на інших теренах нашої держави.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!