Оголошено тендер на знамените #МетроНаТроєщину

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5945 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 12/02/2016Дата публікації

КП «Київський метрополітен» оголосило тендер на будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина за 60 мільйонів гривень. Про це повідомляє Громадське з посиланням на портал держзакупівель.

(Нагадаємо, "метро на Троєщину" обіцяють від часів Омельченка й воно вже стало локальними мемом, що означає "порожні обіцянки" і т.п. - можливо, нарешті щось зміниться)

Агітація Черновецького, наприклад

Відповідно до тендерної документації, комунальне підприємство має намір закупити послуги з будівництва тунелів, шахт і метрополітенів.

Також планується закупівля проектних робіт електродепо. Строки виконання робіт – до кінця 2016 року. Очікувана вартість закупівлі – 60 мільйонів 142 тисячі 400 гривень.

Програма соціально-економічного розвитку Києва на 2016 рік передбачає виділення для КП «Київський метрополітен» 879,5 мільйона гривень на будівництво четвертої лінії метрополітену.

Київрада виділила 9,5 мільйона гривень на проектування Подільсько-Вигурівської лінії метро на Троєщину.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

тут якась помилка. як можна побудувати гілку метро на Троєщину за 60 млн грн?

За ці величезні кошти, мабуть замовлять нові карти, де буде позначена нова гілка майбутнього метро.