Афанасьєва перевели в табір ГУЛАГу для "злісних порушників", відомий нелюдськими умовами (ФОТО, КАРТА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2038 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/02/2016Дата публікації

Геннадія Афанасьєва, політв'язня, засудженого у Росії на сім років колонії суворого режиму у справі «кримських терористів», перевели з ІК-25 в Сиктивкарі в ЕТКП. Це єдине приміщення камерного типу, де утримуються засуджені-чоловіки «злісні порушники встановленого порядку відбування покарання», яке розташоване в ІК-31 міста Микунь. Про це написала мати ув'язненого в facebook.

«Нова адреса Геннадія Афанасьєва: ФКУ ІК-31 УФСІН Росії по Республіці Комі, 169060, Усть-Вимскій район, м. Мікунь, вул. Східна », - сказано в повідомленні.

ІК-31 в місті Мікунь відома величезною кількістю скарг правозахисників і самих ув'язнених на умови утримання в камерах.

Наказом НКВС СРСР від 16 серпня 1937 року утворений «Усть-Вимлаг» з базою дислокації в селищі Вожаель, до складу якого увійшов підрозділ «Водоразделлаг-Микунское».

На станції Водороздільна перебувала подкомандіровка № 19 (табір ув'язнених). Після війни в 1948 році на території Микуни організовується особливий табір «Вододільний», завданням якого є лісозаготівля, деревообробка та будівництво стандартних будинків. На його базі заснована ІК-31.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!