Прокуратура заарештує командирів 53-ї бригади за погані умови для бійців

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2992 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/02/2016Дата публікації

Військова прокуратура готує арешти керівництва 53-й окремої механізованої бригади Збройних сил, а також оперативного командування «Схід» через скандал з неналежними умовами на полігоні «Широкий лан», де розміщувалася 53-тя окрема механізована бригада.

Голодні бійці 53 бригади пішки прийшли до прокуратури (ФОТО, ВІДЕО)

Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, - передає Громадське.

«Ми схиляємося до того, що на понеділок військова прокуратура Південного регіону звернеться до суду з клопотанням про арешти, адміністративні, винних осіб, зокрема командира роти, заступника командира батальйону, відповідальних за тил, у тому числі заступника керівника оперативного командування «Схід», яке відповідає за тил», – зазначив він.

Матіос підкреслив, що військовослужбовцям забезпечили мінімальні умови тільки після втручання військової прокуратури.

«Привезли гаряче харчування, але забули привезти навіть дошки. Ходити по коліно в багнюці - це приниження людської гідності», – заявив військовий прокурор.

Також він додав, що бійців, які вирушили пішки до Миколаєва зі скаргами на керівництво бригади, не притягатимуть до відповідальності.

Раніше Генштаб пообіцяв розслідувати ситуацію щодо 53-ї бригади.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!