Водій БМВ, по якому стріляли: "Боявся зупинитися, бо машина чужа". +Як зупиняють у США (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 10041 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 09/02/2016Дата публікації

От і розбив її зовсім. Водій BMW, який брав участь у нічний гонитві зі стріляниною, зізнався, що під час водіння автомобіля був п'яний.

Він не зупинився на вимогу патрульної поліції, оскільки це була не його машина, і він боявся, що її відберуть. Разом з тим, він не вважає свої дії такими, на які потрібно було реагувати стріляниною.

В ніч з суботи на неділю за кермом злощасного BMW був Ростислав Храпачевскій. Пасажир Михайло Медведєв помер від отриманих ран.

У ФТ тривають дискусії, чи професійно вчинили поліцейські, стрілявши.

У США з водіями, які тікають від поліції не церемоняться.

Ще ВІДЕО з тим як відбувається переслідування порушника у США (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Які дискусії? Де вони тривають? Про що? Що це п'яне бидло не влетіло в когось на швидкості 180 км/год і не вбило випадкову людину?

Звичайно поліцейські вчинили правильно, що зупинили цього п'яного мудака тими засобами, які в них є.

Якщо в США зупиняють якось інакше, то треба ставити питання про дооснащення наших поліцейських ефективнішими засобами. А поки в них є ті засоби, які є, вони вчинили абсолютно вірно.

І так, слід посилювати відповідальність за водіння у нетверезому стані та за образи на адресу поліцейських й інших представників підрозділів охорони правопорядку.

А чому ви думаєте, що в США зупиняють інакше? Відео з Гамерики дивилися?

В світі розроблені способи примусової зупинки автотранспорту порушників. Для цього не обов'язково дивитись відео. Наприклад, маневр PIT, або пристрої "stop sticks", тощо.

Однак:

1. вони також не дають 100% гарантії від загибелі переслідуваних; посунута машина може перекинутись, шини можуть виявитись зношеними і під ударом від "stop stick" можуть раптом порватись і машина улетіти в стінку, тощо. Нема ніяких гарантій збереження життя на тих швидкостях.

2. аби ними користуватись, необхідно мати відповідне обладнання і підготовку.

Наші поліцейські зробили те, що могли, виходячи з того оснащення, яке в них є. Якщо в суспільстві є якісь там "дискусії", тоді слід подумати про поліпшення оснащення патрульної поліції відповідними засобами ну і про боротьбу з хворобою (а не її наслідками): водіння у нетверезому вигляді має каратись набагато суворіше.