"Звинувачую себе, я тягар для суспільства". Хворого на ДЦП волонтера вигнали з ресторану (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 16940 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 09/02/2016Дата публікації

У Львові хворого на ДЦП волонтера з Донецька Романа Кисляка вигнали з ресторану, а у "вибаченнях" заклад скоріше виправдався, ніж вибачився, - повідомляє Zaxid.net

Найсумніше ж, що людина, хвора на ДЦП, звинувачує в усьому себе, від інших набравшись таких думок: "Я є тягарем для суспільства".

ТЕКСТИ писали про героїчну роботу Романа у статті: Інвалід з Донецька щодня евакуює стареньких і дітей. "Тут какой-то сатанизм. Страшно"

"Я не ходжу по ресторанах, бо розумію, що є бридким. Вони гидують. Але ж мене запросили на зустріч... Я себе звинувачую, хоча це й не я виклав в інтернет... Я не хочу жити, бо я є тягарем у суспільстві", – розповів Кисляк.

5 лютого Львові Романа Кисляка, відомого переселенця з Донецька і людину з ДЦП, вигнали з ресторану "Vapiano Lviv" за те, що він видався підозрілим.

Коли він зайшов до закладу, то розмовляв по телефону і шукав журналістку, з якою домовився про інтерв’ю.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Перемігши нацизм одного разу ми совки так нічому і навчилися. Прошу вибаченя у українських інвалідів. Ви краще нас, ви сильніші.

А ресторатор цей, схоже, так нічого і не зрозумів :(