У Латвії закривається останній місцевий російськомовний канал. Залишаються лише рупори брехні з Москви

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1940 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/01/2016Дата публікації

Власники єдиного латвійського російськомовного каналу ТВ5 вирішили закрити його через нерентабельність.

Як повідомляє власник каналу - компанія MTG TV Latvia - ринок російськомовного телебачення в Латвії вкрай насичений, витрати на виробництво місцевого продукту дуже високі.

ТВ5 доводилося конкурувати з каналами з Росії без підтримки від держави. Тому канал роками працював зі збитками, а з початку квітня 2016 припинить мовлення.

"ТВ5 15 років створював якісний інформаційний контент, ми високо цінуємо роботу всього колективу ТВ5. Закриття каналу - болюче рішення, однак заради скорочення збитків це було необхідно", - говорить глава MTG TV Latvia Байба Зузена.

ТВ5 входить до п'ятірки найпопулярніших каналів серед російськомовної аудиторії Латвії, поступаючись лише російським Першому каналу, РТР, НТВ та РенТВ, відзначає кореспондент ВВС Оксана Антоненко. Окремі російськомовні блоки існують і на інших каналах.

Латвійські політики не раз говорили про необхідність розвивати місцеве мовлення російською як противагу не завжди якісній інформаційній продукції з Росії.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!