Песимізм превалює: 70% вважають курс України хибним, стан 76% сімей погіршився (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 4889 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 13/01/2016Дата публікації

Опитування проведене відомою групою "Рейтинг" за підтримки уряду Канади.

70% українців переконані, що наразі країна рухається у невірному напрямку.

Порівняно з попереднім аналогічним опитуванням, проведеним у вересні, цей показник погіршився – тоді у хибності шляху держави були впевнені 68% українців.

При цьому лиш 15% вважають курс країни правильним (у вересні таких було 17%). Ще 15%, як і раніше, не змогли визначитися з відповіддю.

У той же час серед жителів неокупованої частини Донбасу не схвалюють курс держави 65%, схвалюють – 8%, не визначилися 27%.

У відповідь на запитання, чи достатньо влада робить для того, щоб зберегти звільнені райони Донбасу у складі України, 64% заявили, що недостатньо (з них половина у цьому твердо переконана), а 21% вважає, що достатньо (з них тверде переконання мають лише 3%). Решта 15% не визначилися.

Самі жителі цих районів налаштовані трохи оптимістичніше. 52% з них вважають дії держави у цьому питанні недостатніми (29% у цьому переконані), а 24% – достатніми (6% вірять у це твердо). Ще 24% не визначилися.

Протягом останнього року 76% українських сімей відчули погіршення власного фінансового стану.

Про деяке покращення фінансового стану розповіли лише 2%, про значне покращення – ніхто. У 20% українців стан фінансових справ не змінився.

Серед жителів підконтрольного Україні Донбасу погіршення фінансового стану відчули 77% (40% – значне), деяке покращення зазначили менше 1% опитаних, значне покращення – ніхто. У 20% опитаних фінансовий стан не змінився.

Опитування проводилося 19 – 30 листопада, було опитано 1800 людей старших 18 років у всіх регіонах крім Криму і окупованої частини Донбасу. Можлива похибка не перевищує 2,3%.

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Чи це не той рейтинг, що був за Януковича?

Кому вірити?
Напередодні президентських виборів 2014 року Правління Соціологічної асоціації України (САУ) висловило довіру таким соціологічним центрам:

1) Група «Рейтинг»

http://texty.org.ua/d/socio/

цей - за підтримки канадців.

є ще фейкові:

Рейтинг плюс
Рейтинг-груп

читайте ТЕКСТИ