Псевдоексперти типу Арестовича ні в чому не розбираються. Що писав "експерт" рік тому (8 ПУНКТІВ)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4282 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 02/11/2015Дата публікації

Публіка не раз задавалася питанням щодо того, як робляться "експерти" в медіапросторі. Так, журналістка Катерина Аврамчук нещодавно писала: "Кожен, хто пише в ФБ, стає блогером, а хто пише постійно - стає "експертом" і припускала, що мас-медіа самі й створюють таких "експертів" для себе, а потім їх цитують.

Один з давніших висе... експертних постів Арестовича, скажімо, по пунктах розбирає Богдан Логвиненко:

Дорогий фейсбук, я не розумію як подібні пустослови стають відомими "експертами". Арестовіч, Соскін. Читають лекції, ходять на ефіри. Закликають до перевороту. А головне - пророкують, що буде все "тільки хуже".

Достатньо зайти і подивитись, що писали ці мудозвони рік тому. Ось, наприклад, промах по всім 8 пунктам. Від експерта ж. Хіба так буває?

1. Арестович пише, що Росія буде переходити в наступ. Але наступу більше не було. Втрати зараз одиничні, порівняно з попереднім роком. Мир спрацював.

2. Реальні зміни в АТО є, солдати вчаться, є обмін міжнародним досідом.

3. Вибори визнали всі міжнародні спостерігачі. ПС нікуди, на щастя, не пройшов.

4. Порошенко не спійманий на жодній "сделке" з одіозними регіоналами.

5. Падіння рейтингу БПП вдвічі? Ви бачили результати місцевих виборів?

6. Ультиматум ДніпрОДА поставив Порошенко. І переміг.

7. Народний фронт взагалі аукнувся, без будь-яких нових позицій.

8. Газовий шантаж від Меркель лягати під Росію?
Під цим поставило лайк 3 тисячі людей, серед яких кілька десятків моїх друзів?

Ви це все серйозно взагалі? Чому ви на них підписані? Навіщо читаєте? Може і на лекції ходите?

Є ж люди, які роками писали наукові праці, політичні дослідження. А тут зненацька вилазять ляшки, соски й арєстовічі зі своїми політичними експертними думками і ви біжете їх лайкати і на ефіри запрошувати.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

плюсую). експерти нах)))). А ще знаходилися ті, хто пропонував Соскіна на пост міністре економіки)

"Люди кажуть так, а розуміти треба навспак; а істина посередині." ( Ежен Йонеско, "Голомоза співачка")
Можна ж не читати пфейсбух (але таки краще фейзбух, аніж деякі ще більш огидні "соціальні" недо-['недо', бо контрольовані "недружніми" спецслужбами]-мережі. І, благо!, "Тексти" їх, "таких досі популярних", "не підтримують"). Фейсбух - навіть не "інтернет-видання" ("на паркані" багатенько всього і всякого написано).
Якщо "по суті" (і "дещо зануритися у написане на паркані" :-) ).
Пункт 1 - застереження від "мирних" смертей українських вояків "в зоні ато", які чомусь і далі трапляються; не дивлячись на мир (навіть не стільки від мін і розтяжок, як від "провокативних" обстрілів. Обстрілів снайперів і "просто з гранатомета"; було вже не раз і, нажаль, далі буде)
Пункт 4 - "садять" і переслідують ("пропрезидентські структури") таки кого завгодно; тільки не "регіоналів" і не "сімейних" ("сімейні" - портнов, не перший, "але тільки початок"? - успішно позбавляються "санкцій") (добре мати "консолідовану владу", "здатну керувати протистоянням агресору", але ці, схоже, "консолідуються" "не зовсім так")
Пункт 6 "Порошенко переміг Коломойського"? Може й "на жаль", але навряд чи що так. Коломойський - не політик, лише "захищає бізнес" (і, "як не станеться дива", захищатиме, "[неприродньо] через політику", ще багато років); Порошенко ж "не далеко відірвався" (однозначно "на жаль").
(по інших пунктах може й [значно] менше правди, але то ж Арестович - вже він "сказав багато" і ще "скаже немало"; і "не все так недоречно" ;-) Врешті, у часи "шуфричів" і "г[в]адиків" було таки гірше)