20% учителів - це пенсіонери. Міносвіти вважає, що їм таки пора на пенсію

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 12180 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 08/10/2015Дата публікації

З учителями пенсійного віку укладатимуть однорічні контракти та продовжуватимуть їх у разі необхідності. Про це сказала на брифінгу в Укрінформі перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун, - повідомляє Експрес.

"На сьогодні найважливішим завданням, що перед нами стоїть і передбачається пакетом змін до законодавства, першим етапом переведення на контракт буде переведення на однорічний контракт осіб пенсійного віку", - сказала Совсун.

На практиці, за її словами, це означатиме, що перевага надаватиметься вчителям непенсійного віку.

"Якщо залишатимуться години, вільна ставка, потреба в додаткових викладачах, то щороку буде поновлюватися контракт з учителем пенсійного віку", - зазначила Совсун.

Перший заступник міністра наголосила, що питання оновлення вчительського складу стоїть гостро, адже 20% викладачів у системі шкільної освіти - пенсійного віку.

Про методи чималої частини старої гвардії читайте у нашій статті "Як виховувати орків"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Если бы размеры преподавательской пенсии обеспечивали бы достойную жизнь многие из учителей пенсионного возраста ушли б на пенсию безболезненно. Но, к сожалению, это не так, и люди вынуждены хвататься за заработок руками и зубами.

До речі. Дуже важлива ініціатива. Типова ситуація в селах та маленьких містечка: школи заповнені пенсіонерами-вчителями. А молоді люди з профільною освітою не мають роботи. При чому якість роботи пенсіонерів ... дуже посередня.