Поліцейські затримали поліцейського за крадіжку: "для нас нема чужих і своїх"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2949 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/09/2015Дата публікації

19 вересня ми затримали поліцейського при спробі реалізувати мотошолом, яким він раніше таємно заволодів під час оформлення ДТП, - пише Патрульна поліція.

Затримав і доставив підозрюваного до райвідділу інший екіпаж патрульної поліції за викликом заявника на лінію 102.

Вже прийнято заяву про кримінальне правопорушення, взято пояснення і розпочато кримінальне провадження прокуратурою Києва.

Разом з тим моніторинг Департаменту патрульної служби розпочав службове розслідування за цими обставинами.

Уся патрульна поліція надзвичайно обурена і стурбована цією подією, усі керівники МВС і патрульної поліції проінформовані про ситуацію.

Керівник Департаменту і керівник відділу моніторингу невідкладно приїхали до райвідділу і тримають ситуацію під ретельним контролем.

Наголошуємо, що вчинення правопорушень та злочинів патрульними є абсолютно неприпустимим.

Увесь особовий склад патрульної служби рішуче засуджує такий ганебний вчинок свого вже колишньго колеги, що підтверджується й тим, що затримання підозрюваного проводили поліцейські.

Щиро запевняємо, що цей випадок розслідуватиметься максимально прозоро й об’єктивно, з докладним інформуванням суспільства.

Не сумнівайтесь, що наслідки для винного будуть максимально суворі, це обов’язково має стати уроком для всіх патрульних поліцейських.

Для нас немає своїх і чужих, а лише ті, хто дотримуються і не дотримуються закону.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!