Поліція прямо під ГПУ оштрафувала "брильянтового" прокурора за неправильне паркування (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6255 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/08/2015Дата публікації

У Києві патрульні поліцейські оштрафували за порушення правил дорожнього руху водія автомобіля з прокурором Печерського району та заступником голови слідчого управління Генпрокуратури Володимиром Шапакіна.

Про це розповів на своїй сторінці в Facebook заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, - пишуть Кияни.

"Вгадайте, хто ці люди в Х6. Підказка: один із пасажирів підозрюваний Шапакіна ... водій - його адвокат, колишній співробітник головного слідчого управління прокуратури. Вгадайте, хто третій сміливець", - написав він.

Нагадаємо, перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакіна і заступник прокурора Київської області Олексій Корнієць "кришували" корупційні схеми і були затримані при отриманні хабара понад 3 млн грн.

Під час обшуку в Корнійця знайшли діаманти (65 каменів), а у Шапакіна $ 330 тис., € 22 тис., 500 тис. грн, документи на депозитні вкладення на суму 800 тис. грн, а також незареєстровану вогнепальну зброю і боєприпаси.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!