теги: Церква

Історичне рішення: УПЦ КП та УАПЦ об'єднуються (ДОКУМЕНТ)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5807 Перегляди
  • 5 Коментарі
  • 09/06/2015Дата публікації

14 вересня 2015 року у Софії Київській УПЦ Київського Патріархату та Українська Автокефальна Православна Церква збираються провести Об’єднавчий Собор. Про це йдеться у Підсумковому рішенні спільного засідання Комісій для ведення діалогу між церквами, - пише День.

"УАПЦ згідно рішень V Помісного Собору (4-5 червня 2015 р.) та УПЦ КП згідно рішень Священного Синоду (від 12 травня 2015 р.), мають намір і бажання у близькому часі об’єднатися у єдину Помісну Православну Українську Церкву", - йдеться у документі, розміщеному на сайті УПЦ КП.

Предстоятелю УАПЦ і її Архієрейському Собору та Предстоятелю УПЦ КП і її Священному Синоду невідкладно, до 30 червня 2015 р., пропонується ухвалити рішення про скликання Об’єднавчого Собору для остаточного об’єднання УАПЦ і УПЦ КП в єдину Помісну Церкву.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 5

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Шарлатани! Вся релігія та церква - повне шарлатанство. Не розумію піднесеного настрою автора статті - тепер провивати мізки в Україні стануть більш централізовано ніж раніше. От і все.

Авжеж, на цьому світі тільки примітивна російська технологія стравлювання громадян по відношенню до релігії - не шарлатанство ;)

При чому тут "російські технології"??? Будь-яка релігія - це шарлатанство! Як і "цілительство", "астрологія", "гадання" тощо. Релігійні структури існували задовго до путіна чи росії взагалі!

Ваша аватара натякнула, та старезний радянський прийом "нема аргументів - беремо лозунгами!"

Аватара ж не має відношення ні до України, ні до атеїзму.

Зате має пряме відношення до новітньої російської пропаганди, бо є "дзеркальним" плагіатом логотипу монархічного російського угруповання http://images.vfl.ru/ii/1431186852/5883d00c/8684018_m.jpg, яке по багатьом ознакам створено саме для того, щоб бути "об`єктом критики"

зайва кома в посилання влізла. Ось коректний варіант: http://images.vfl.ru/ii/1431186852/5883d00c/8684018_m.jpg