Рух державних коштів буде публічним і відображатиметься онлайн. Рада прийняла, а Порошенко підписав відповідний закон

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2518 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/03/2015Дата публікації

Кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Нацбанку та інших держбанків, державних цільових фондів, Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також кошти суб’єктів господарювання державної і комунальної власності, отримані ними від їхньої господарської діяльності, - вважаються публічними. Буде створено сайт на якому всі трансакцій по цих коштах будуть відображатися онлайн. Це важливий крок у подоланні корупції, та створення цивілізованої держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про відкритість використання публічних коштів", ухвалений Верховною Радою 11 лютого.

"Закон визначає умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання вказаних коштів. Зазначена інформація оприлюднюється на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Доступ на ресурс є вільним та безоплатним", - повідомляє прес-служба.

Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування. пише УП.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!