Кличко - не Попов? Через сніг у Києві максимальні затори

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1599 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/02/2015Дата публікації

Схоже, нездатність упоратися зі снігопадами у влади Києва хронічна, не зважаючи на зміни мерів. У Києві рівень завантаженості доріг становив уранці максимальні 10 балів. Станом на 10-30 цей показник знизився до 9 балів.

Найбільш складна ситуація спостерігається в центрі міста. У пробках стоять проспект і площа Перемоги, бульвари Тараса Шевченка та Лесі Українки, Вокзальна площа та Червонозоряний проспект

Ускладнено рух також в районі Індустріального моста і на Московському проспекті.

Як повідомили в прес-службі КМДА, в'їзд транспорту в столиці обмежений. "Зокрема, великогабаритному транспорту в даний час заборонено в'їжджати в Київ, за винятком вантажних авто, робота яких пов'язана із забезпеченням процесів життєдіяльності", - уточнили в прес-службі.

Рішення про обмеження в’їзду транспорту прийняте для недопущення ускладнення руху на дорогах. Заборона діятиме доки у місті активно триватимуть роботи з прибирання снігу та працюватиме снігоприбиральна техніка.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!