МВС оголошує набір нових працівників які хочуть будувати міліцію без свавілля. Зарплата до 8 тис грн

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7878 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/01/2015Дата публікації

МВС розпочало реєстрацію кандидатів у єдину патрульну поліцію України, яка створюється замість Державтоінспекції.

Про це повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе на брифінгу у Києві, передає кореспондент Укрінформу.

"Відсьогодні ми розпочинаємо набір претендентів - чоловіків та жінок,яку хочуть разом з нами будувати нову правоохоронну систему - відкриту, без свавіллля", - заявила Згуладзе.

За її словами,реформа розпочинається зі столиці,після чого цей досвід буде відпрацьовуватися в інших містах-мільйонниках, а потім, "крок за кроком" - в усій країні.

Згуладзе зазначила, що відбір у нову патрульну службу буде "надзвичайно жорстким",претенденти мають пройти ряд тестів,розроблених за міжнародними стандартами. Це,зокрема,тести на логічне мислення, комунікацію, самооцінку,здатність приймати рішення в екстремальній ситуації тощо.

У свою чергу МВС обіцяє патрульним професійну підготовку на міжнародному рівні,перспективу кар'єрного росту,нову уніформу,службовий автомобіль та зарплату від 6 до 8 тис.гривень.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!