Офіційна особа Рамзан Кадиров наказав спалювати будинки родичів бойовиків (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1819 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/12/2014Дата публікації

"Глава республіки, офіційна особа, віддає наказ знищувати будинки родичів бойовиків", - пише журналістка Катерина Сергацкова у себе на ФБ.

Вона посилається на новину Слон.ру:

Вночі 4 грудня група бойовиків захопила Будинок друку і будівлю школи №20 в Грозному, звідки велася перестрілка з місцевими силовиками. Жоден бойовик, за словами глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова, не залишився в живих.

Але смерть виявилася недостатнім покаранням - в ніч на 7 грудня люди в масках спалили чотири будинки близьких родичів бойовиків.

«Я офіційно заявляю, що прийшов кінець часу, коли говорили, що батьки не відповідають за вчинки синів чи дочок. У Чечні будуть відповідати!.. Якщо бойовик в Чечні здійснить вбивство співробітника поліції чи іншої людини, сім'я бойовика буде негайно виселена за межі Чечні без права повернення, а будинок знесений разом з фундаментом», - написав Рамзан Кадиров в соціальній мережі Instagram 5 грудня.

Що вийшло далі? Ось що:

Схема скрізь однакова.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!