теги:

М’якотілість української влади у співпраці з Росією викликала реакцію Вашингтона

Оцінка статті на цей момент: +2/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 4648 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 07/11/2014Дата публікації

Схоже, що дії української влади починають дратувати не тільки простих українців, а й США.

Тоді як Україна просить у світової спільноти посилити санкції проти Російської Федерації, сам український уряд продовжує співпрацю з РФ.

В США не збираються з цим миритися, тому конгресмен Майк Роджерс вніс законопроект, згідно з яким КБ «Південне» має припинити обслуговування стратегічних ракет РФ РС-20, пише The Daily Beast.

Голова комітету з ядерної безпеки Майк Роджерс збирається змінити деякі пункти в проекті бюджету Пентагону. Згідно з цими змінами глава США повинен буде вимагати від України припинення співпраці з РФ в питанні обслуговування ракет.

КБ «Південне» розміщується на території Дніпропетровської області і займається виготовленням та обслуговуванням міжконтинентальних ракет РС-20, що перебувають на озброєнні СРСР з 1988 року.

«Південне» із заводом «Південмаш» займають обслуговуванням ракет, що знаходяться на озброєнні Росії, продовжуючи ракетам термін експлуатації. Контракт підприємства з РФ підписаний до 2017 року.

Оцінка статті на цей момент: +2/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Тоді як Україна просить у світової спільноти посилити санкції проти Російської Федерації, сам український уряд продовжує співпрацю з РФ

Співпрацювати з РФ продовжують всі. Якщо вже казати про справедливість, то в Україні вже понад 400 тис внутрішніх біженців, понад 3-4 тис загиблих, зруйнована інфраструктура, розорені підприємства в охоплених війною регіонах, окупований Крим та втрачений доступ до його шельфу.

А тепер питання: скільки біженців, скільки загиблих, скільки втрачених ресурсів у "світової спільноти" через збройну агресію кремляді проти України?

Словами американського сенатора волає істина. Лише Канада, лише на яловичині, яку перестала продавати в РФ втратила більше 500 млн доларів. А українські підприємства виявляється досі торгують з РФ!