На Кіровоградщині не пускають до роботи губернатора - екс-регіонала

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2917 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 19/09/2014Дата публікації

16 січня 2014 року проголосував у Верховній Раді України за «диктаторські закони». Підтримував Антимайдан.

Сьогодні представники кіровоградського Євромайдану та ініціативного руху «Люстрація Кіровоградщина», а також небайдужі мешканці міста планують блокувати вхід до будівлі місцевої облдержадміністрації, щоб не впустити на робоче місце новопризначеного очільника краю Сергія Кузьменка.

Про це під час мітингу у Києві розповів представник ініціативного руху «Люстрація Кіровоградщина» Віктор Ведмідь, передає Еспресо.TV.

Він пояснив, що значна частина городян не задоволена новим призначенням Петра Порошенка на посаду губернатора колишнього члена Партії регіонів Сергія Кузьменка.

За його словами, проти цього рішення під стінами Кіровоградської облдержадміністрації вже не перший день страйкують місцеві активісти.

«І у п'ятницю, якщо С.Кузьменко таки буде вже офіційно призначений на посаду губернатора Кіровоградщини, то ми плануємо перекрити йому вхід до робочого кабінету, аби він зрозумів, що кіровоградці не бажають його бачити господарем краю», — зазначив активіст.

«Ми всі знаємо Кузьменка як затятого регіонала, котрий розганяв людей під час Майдану у Кіровограді і котрий наймав для цих цілей «ті тушок». Ми вимагаємо люстрації і очищення влади та рядів чиновників, а не призначення тих, хто скоював злочини, на високі посади», — сказав Медвідь.

Нагадаємо, 17 вересня указом президента новим губернатором Кіровоградської області було призначено 39-річного народного депутата Сергія Кузьменка.

Зазначимо, що він став нардепом З листопада 2012 року, висувався Партією регіонів. Вийшов з фракції ПР в лютому 2014 року.

Стрім з мітингу:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ось не зрпозуміло.. ЧОМУ його назначили на посаду!?? Ну невже з 42-х млн. нації не знайшлося когось іншого!?? Ну невже немає на крайній випадок в міських та сільських округах кіровоградщини інших претендентів!? Ну батько бізнесмен.. але ж це не повід, щоб віддавати цілий регіон країни в руки цьої сволоти! Яка логіка дій в Порошенка!??? Чи це своєрідна частина домовленностей з Х@йлом!??