В закон про особливий статус постфактум внесли важливі зміни

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2467 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 17/09/2014Дата публікації

Вже після голосування - закон на сайті Ради суттєво змінили. Одне діло - коли кордони територій призначає Рада, а інше - коли одна людина Василь Грицак.

"Рубрика WTF стає постійною. Вчора перефотографували текст закону про спецстатус Донбасу, а сьогодні на сайті Ради висить зовсім інша редакція 1 статті.

Тепер замість ВР межі територій визначатиме керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України Грицак. Нічого так собі підміна суб'єкта ухвалення рішення", - пише головред Інсайдера Тетяна Ніколаєнко.

Слід також зауважити, що в додатках до ухваленого вчора законопроекту мала бути карта, але її депутатам не роздали.

Прес-секретар спікера Анна Вахоцька повідомила, що "Турчинов ще не підписував цей закон. Він знаходиться ще в комітеті".

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Зміни справді внесли, при чому серйозні. Тепер ті регіони не матимуть права укладати міжнародні договори - лише "внутрішньодержавні" угоди. Це раз. по-друге, в законі визначається, що відновлення Донбассу відбувається за державною цільовою програмою з Державного бюджету україни, а вибори в місцеві органи влади відбудуться 7 грудня 2014 року за рахунок коштів Резервного фонду України. Я не буду писати все, що про це думаю.... але все таки це ганебний факт. Зрадників ось так фінансувати.