У Слов'янську День Незалежності святкував жовто-блакитний Ленін (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3515 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/08/2014Дата публікації

Ленін, одягнений у синьо-жовту хустку. Люди з синіми й жовтими кульками. Сцену, де виступають колективи самодіяльності, охороняють українські військові. До них підходять деякі слов’янці і просять сфотографуватись разом. Багато дітей, - пише в репортажі Артем Чапай.

Водночас, пише в репортажі автор, як проукраїнські активісти, так і проДНРівські говорять, що більшість людей є "аморфними".

- Зараз міжчасів’я. І чим ми його заповнимо, незрозуміло, - каже проукраїнська активістка Оксана.

- Многие из тех, кто сейчас на площади, – это аморфные, – вважає прихильник ДНР Віктор. – Если бы мы вошли в состав России, они праздновали бы День России.

Водночас багато людей у розбомбленій Семенівці (район Слов'янськ-15) не святкували День Незалежності, а зібралися на мітинг, вимагаючи відновлення їхніх будинків. Ці люди стверджують, що ніколи не підтримували сепаратистів.

"Симпатії більшості мирного населення зараз, схоже, ні на чиєму боці. Люди будуть підтримувати тих, хто їм насправді – не для піару – допоможе", - вважає автор репортажу.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!