Російський солдат перейшов на бік України (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5861 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/07/2014Дата публікації

Військовослужбовець строкової служби Збройних сил РФ Андрій Балабанов засвідчив, що російська сторона направляє на територію Донецької та Луганської областей кадрових військовослужбовців-фахівців, озброєння і броньовану військову техніку.

За його словами, він залишив місце служби на знак протесту проти агресії Росії відносно сусідньої держави. Російський солдат добрався в Україну в липні з наміром просити політичного притулку, передає Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу СБУ.

Колишній рядовий російської армії розповів, що його військова частина була перекинута в Ростовську область поблизу кордону з Україною у травні. Кожен день командири переконували армійців, що їх готують до захисту російськомовних громадян в Україні.

Частина постійно доукомплектовувалася професійними військовослужбовцями з числа спецназівців ГРУ і вихідцями з Північного Кавказу, які нелегально переправлялися на Схід України. На українську територію для підтримки терористів переходила броньовані військова техніка з підготовленими російськими бойовими екіпажами.

«Я прийняв рішення не брати участь у братовбивчій війні і перейшов на бік України. Це мій протест проти політики керівництва Росії», - пояснює Балабанов.

Це вже не перший випадок переходу російських військовослужбовців на бік України. Днями раніше своє бажання служити на боці українських військ в зоні АТО висловив офіцер ФСБ РФ - Ілля Богданов.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!