Прикордонний пункт із Росією контролюють сепаратисти

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1758 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/06/2014Дата публікації

Можна лише уявляти, що і кого вони пропускають з Росії в Україну.

У пункті пропуску "Довжанський" на кордоні з РФ в Луганській області бойовики облаштували свій блокпост.

"Люди, які встановили контроль над пропускним пунктом, назвали себе представниками першої Луганської козацької сотні", - пише Інсайдер.

За їхніми словами, пункт пропуску працює у штатному режимі. У людей, що перетинають кордон, перевіряють стандартні документи і вантаж. Рішення про перетин кордону приймають представники місцевої міліції, яка перейшла на бік сепаратистів.

Керівник КПП Юрій розповідає, пасажиропотік на даній ділянці досить великий. "Потік дуже великий. В основному вивозять дружин і дітей. Як тільки закінчаться військові дії, підуть на переговори, ми передамо все це цивільним особам", - повідомив він.

В.о. глави Луганської ОДА Ірина Верігіна підтвердила, що люди залишають регіон. "Так, люди виїжджають, тому що бомблять і є страх. Місто у нас порожнє", - розповіла вона.

Раніше уряд України доручив закрити пункти пропуску на кордоні з РФ, серед яких значиться і пункт пропуску "Должанський".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!