Окупанти не випускають з Криму українських курсантів, що не перейшли на їхній бік

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1371 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/04/2014Дата публікації

Українських курсантів Академії імені Нахімова, які повертаються з Севастополя до України, не пропускають на російському блокпосту при виїзді з півострова.

"Окупанти і їх поплічники проводять ретельний огляд кожного студента. Особливо уважно оглядають мобільні телефони та іншу техніку", - повідомляє з посиланням на капітана другого рангу Леоніда Матюхіна Insider.

Близько двохсот курсантів із севастопольської Академії ВМС України сьогодні зранку виїхали до Одеси, щоби продовжити навчання в Україні.

Із собою до нового місця навчання студенти забрали український прапор та прапор Воєнно-морських сил, які напередодні зняли із севастопольського вишу. Ще близько чотирьохсот курсантів зголосилися продовжувати навчання під російським стягом і залишилися в Севастополі.

Нагадаємо, значна частина курсантів відмовилися перейти на бік окупантів і на знак протесту співали під час здачі академії український гімн.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!