Аваков виправдовується за самогубство "Сашка білого". Тепер за допомогою ВІДЕО

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4671 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 28/03/2014Дата публікації

Водночас, міністр називає "маргіналами" та "зрадниками" людей, які зі зброєю ходять у центрі столиці, а не в українській армії:

"Маргиналам, упорно подтягивающим до своего уровня нашу повседневную жизнь стоит понять, что терпение общества не безгранично.

Тем, кто находит повод воевать с оружием в центре столицы, а не в форме украинских военных на блокпостах с сепаратистами - стоит понять, что имя им - предатели."

Аваков виклав відео на 9 хвилин, зняте безпосередньо бійцями МВС, які затримували Олександра Музичка.

Втім, відео не показує справжніх потім, а лише зображує їх відтворення:

"У найближчі день-два МВС зніме всі обмежувальні грифи з аудіофайлів у справі, опублікує їх. Це дасть суспільству більше інформації про діяльність фігурантів справи. Кожен зможе сам вирішувати, хто герой, а хто вульгарний бандит", - написав міністр.

Він каже, що смерть Музичка - "ЧП", передає Українська правда.

"Саме тому розслідування, саме тому публічне. Саме тому моє переконання, позиція МВС другорядні. А об'єктивна публічна інформація й публічні об'єктивні висновки - єдино вірний вихід із ситуації", - наголосив Аваков."

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Афаков виглядає "прєступніком" значно переконливіше, аніж "цивільний" Білий з автоматом на вулиці. Принаймні у разі (надто ймовірної) агресії путиноїдів на "решту України" Білий був би одним із провідних організаторів дієвого опору окупантам (і сприяв би таким чином завершенню Української Революції) - у цьому немає ні в кого сумніву, хто хоч трохи знайомий із діяльністю Білого, в тч з його участю у чеченській війні. А от чи не є вбивство Сашка Білого Афаковим "банальним" виконанням замовлення путєнської ҐБ - у цьому в мене є дуже великі сумніви.