Операція "Бумеранг": План та імена виконавців штурму Майдану 18 лютого (ДОКУМЕНТИ, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 42788 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 24/02/2014Дата публікації

Все аж до імен безпосередніх командирів і їхніх мобільних телефонів.

Голова тимчасової комісії ВР із розслідування протиправних діянь органів МВС Геннадій Москаль оприлюднив документи, в яких містився детальний план розгону Майдану. Про це повідомляє канал 24

"Матеріали про злочинну діяльність правоохоронців допомагали збирати на свій страх і ризик патріотично налаштовані працівники МВС та СБУ. Врешті-решт у мене на руках опинилися плани спецоперацій по силовому розгону акцій протесту “Бумеранг” і “Хвиля”, — зазначив нардеп.

Москаль наголосив, шо на підставі цих даних Генпрокуратура має відкрити кримінальні провадження.

А тим часом в інтернеті оприлюднено відео, де рядові виконавці злочину, зокрема, перепитують одне одного, "чи є у нас дозвіл".

У відео було змінено дату з 18 на 20 лютого, тому є сумніви щодо того, про який день ідеться.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Панове, рано радієте. В оприлюднених документах (без дат, без вихідних даних, без підпісів, тощо) йдеться лише про плани та можливі варіанти. Да і те, складається враження, що це лише фрагмент більшого документа.

Заважаючи на те, яка "гоп-компанія" зараз опинилась при владі (та ще й з якими повноваженням) сподіватись на якесь там швидке і прозоре розслідування всіх подій не доводиться.