Ось він: 26-літній хлопець, що змінив історію країни (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 192532 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 23/02/2014Дата публікації

Ми не можемо казати, "що було б, якби" - відомо, що Янукович уже з 19 лютого збирав манатки. Але ми були свідками, як опозиція вже підписала угоду з Януковичем, що передбачала "дострокові" вибори фактично через рік - лише за кілька місяців до "строкових". І цю угоду з Януковичем підтримала "світова громадськість".

А потім зі сцени виступив він - 26-літній хлопець Volodya Parasyk. І це бачили десятки тисяч людей на Майдані, і ще сотні тисяч у прямому ефірі.

Хлопець одразу пішов, він не говорив і трьох хвилин:

Усунення Януковича спричинила не опозиція, яка вже починає ділитися посадами - а цей хлопець і такі, як він. І Небесна сотня.

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Володя я пишаюся тобою і твоїми побратимами! Ви - ГЕРОЇ! Бажаю вам ще довго,довго не стати небесною сотнею. УКРАЇНІ сьогодні дуже потрібні такі хлопці як ви. Честь вам і хвала! Велике спасибі твоєму татові і мамі за ТАКОГО сина!

Подумати тільки: майже добу (ДОБУ!!!) три вітчизняних та три закордонних недоумки про щось домовлялись з Зеком, який не контролював нічого крім жменьки особистої охорони ...
Чому це було зрозуміло всім окрім цих придурків?
Вбогі соплежуї :///!
І зараз займаються тим самим! Ну, невже не можна було за час що пройшов легалізувати статус Самооборони і Правого сектору? Дати найбільш огранізованим та підготовленим людям принаймні тимчасові посвідчення, нашивки на форму, видати під розпис вогнепальну зброю, скласти списки и тимчасові штати. І відправити цих людей в офіційному статусі охороняти громадський порядок та ловити тих самих Пшонку, Януковича і К??? Немає слів ...:///