На Майдан прибуло підкріплення зі Львова. Метро сьогодні не працюватиме

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4923 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 19/02/2014Дата публікації

Євромайдан пише: Тим, хто щойно прокинувся: на Майдані критично потрібна допомога! Бійці самооборони стримували Беркут з восьмої вечора. Їх потрібно замінити! Беріть з собою дрова, везіть пляшки, бензин та шини за можливістю - і рушайте на Майдан!

На київський Хрещатик приїхали перші п'ять мікроавтобусів з зі Львова , повідомляють в соціальних мережах.

Прибулі заявили , що із Західної України у напрямку до Києва їде багато автобусів з активістами. Про це пише Дзеркало тижня

Тим часом " Беркут" активізував наступ на Майдані. Станом на 5:30 вже захоплені стелла Незалежності та майданчик біля Консерваторії .

Самооборона Майдану відгороджується стіною вогню, підкидаючи покришки і дрова. Зі сцени Майдану лунають заклики "Київ вставай!" , "Україно, вставай! " .

На сайті КМДА з'явилася інформація , що київське метро в середу працювати не буде " у зв'язку із загрозою терористичних актів" і рух буде відновлено одразу після стабілізації ситуації в Києві.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Правильно бийте цю мразь майданну яка перейшла вже всі розумні межі і думає що вона незнати хто - це вже не мирні демонстранти - це терористи які нам навязують свою думку і розвалюють свою країну по сценарію США як свого часу валили Югославію