Зварич відпочиває. Уже екс-міністр юстиції закінчила ПТУ для кухарів і продавців. І ще заочку (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 38819 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 29/01/2014Дата публікації

Олена Лукаш закінчила Сєвєродонецьке ВПТУ №92, на сайті навчального закладу її прізвище розміщене в топ-10 найкращих випускників у рубриці "Ми ними гордимося". Про це повідомила журналістка Тетяна Шустрова у Facebook.

Олені Лукаш у переліку відвели п’яте місце.

Вище професійно-технічне училище №92 міста Сєвєродонецька готує спеціалістів торговельно-економічного профілю, майстрів харчової промисловості та ресторанної справи. За даними ведучого ТВі Єгора Чечеринди, у одному з інтерв'ю, датованому липнем 2013 року, директор ВПТУ Микола Ліщишин розповідав: Олена Лукаш нині могла б пишатися, що жоден з 370-ти учнів її рідного ПТУ не перебуває на обліку в міліції.

До 2001 року навчальний заклад готував лише кухарів і продавців 3-го та 4-го розрядів. "Імовірно, саме такий фах і кваліфікацію отримала і майбутня українська міністр юстиції", – зазначив телеведучий у Facebook.

Втім, окрім ВПТУ, Лукаш закінчила Академію праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України у 2000 році й отримала диплом за спеціальністю "правознавство".

"Але не стаціонар, а заочне відділення. Принаймні, про це мені повідомив відомий львівський журналіст-розслідувач із газети "Експрес" Богдан Куфрик, який зацікавився цією темою", – зазначив Чечеринда.

Розташований ВНЗ на київських Теремках, на Великій Окружній дорозі, №3. Виконувач обов'язків ректора – Попович Сергій Іванович, кандидат історичних наук.

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Україні потрібен технічний уряд. РЕПУТАЦІЙНІ канадці, шведи, американці, сінгапурці. Майдан би був проти?

Давайте привчатись правильно писати назву міста за українськими правилами - Сіверськодонецьк або Сіверодонецьк

Назва міста насправді українською пишеться Сєвєродонецьк http://goo.gl/wIqQMr