Суддя, що засудив "васильківських терористів", продає будинок за 3.6 млн (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 25249 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 13/01/2014Дата публікації

Голова Верховного Суду закликає захистити суддів від громадян. А захистити громадян від суддів, а закликати суддів судити чесно і за законом? Ні, про це голова Верховного суду забув. Як і про походження неймовірних маєтків посадовців із зарплатою 10 тис. грн.

Нагадаємо: суддя Києво-Святошинського суду Юрій Бурбела (на фото), який слухав справу "васильківських терористів" і виносив їм вирок, у листопаді виставив на продаж свій будинок у селі Юрівка під Києвом за 3,6 мільйона гривень, - повідомляє видання Crime.in.ua

Після оголошення вироку Володимиру Шпару, Ігорю Мосійчуку та Сергію Бевзу у вигляді позбавлення волі на 6 років, під Києво-Святошинським судом сталися зіткнення євромайдановців з бійцями спецпідрозділу « Беркут».

Сам Бурбела після цього зліг у лікарню. Як передають ЗМІ з посиланням на поінформоване джерело, стан судді важкий, проте в якій саме клініці він знаходиться і з яким діагнозом - невідомо.

Але повернемося до нерухомості судді. Уродженець Алчевська (Луганська область) 52-річний Юрій Бурбела працює суддею Києво-Святошинського райсуду столиці з 2007 року.

У листопаді минулого року на сайті нерухомості dom.ria.com з'явилося оголошення про продаж будинку в селі Юрівка Києво-Святошинського району за 3,6 мільйона гривень. Загальна площа триповерхового будинку - 370 квадратних метрів.

Як пише автор оголошення, який назвався Юрієм, виставлена ​​на продаж нерухомість - «Комфортна, простора, світла квартира в дуплексі. Гараж, крита автостоянка, критий майданчик для барбекю, дві печі. Приміщення під сауну, спортзал, зимовий сад, гардеробну. Всі спальні кімнати з санвузлами. Домофон. Недалеко від будинку озеро і ліс. Хороша транспортна розв'язка».

У цьому ж оголошення зазначений і мобільний телефон продавця - (050) 650-57-44 .

Про те, що цей телефон належить саме судді Юрію Бурбелі, можна дізнатися з іншого відкритого джерела - реєстру адвокатів України. До призначення суддею Юрій Бурбела працював адвокатом, і його контакти досі зберігаються в реєстрі.

Зарплатня судді такого рангу - близько 10 тис.грн. А ось будинок, який він продає:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Сергій Бевз, один із ув'язнених, про європейські цінності та європейську інтеграцію України, пряма мова.

Оскільки виступ Сергія на з"їзді "русской радикальной оппозиции" 2009 р. викликав ажіотаж та хвилю обурення в Інтернеті і продовжує це робити досі, ще 2 роки тому він підготував коментар з цього приводу:

"Чому виступ був російською мовою?
Можна говорити для того, щоб тебе слухали, а можна для того, щоб тебе почули. Якщо хочеш другого, треба зроби все для цього можливим. Всі прекрасно знають, що наші північні сусіди погано розуміють українську, відповідно, зміст сказаного міг до них дійти в спотвореній формі або взагалі не дійти.

«Спільна столиця»
Вживши цей термін я іронічно зауважував, що Київ є метрополією, а вони ж є представниками колоній. Щодо конфедерації, то само собою зрозумілим є те, що головну роль у ній відіграватиме Український Київ.

Коротко про учасників цих зборів з території РФ.
Вони визнають українську націю, визнають, що націоналізм є рушійною ідеологією для українців, а також визнають УПА героями української нації.

Навіщо взагалі виступати на з"їзді ""русской радикальной оппозиции"?

Кожен знає, що ведмідь може роздерти людину. Але всі ми бачили дресированих ведмедів. Колись треба починати дресирувати його. Ми звикли вважати, що може бути 5 колона Москви в Україні. На мою думку, відкидання можливостей існування 5 колони Києва в Росії є проявом комплексу меншовартості та малоросійства".