Слідство свідомо перекручує факти, фабрикуючи обвинувачення проти «тризубівців»

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1779 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 30/03/2011Дата публікації

За інформацією ГРАДу ( ГО "Громадянський актив Дніпра", м. Дніпропетровськ) , в матеріалах справи проти сікачів пам’ятника Сталіну немає жодних спроб слідства встановити вартість відновлювальних робіт, які знадобилися аби повернути на місце голову, спиляну ввечері 28 грудня 2010 року. Адже 29 грудня стараннями комуністів погруддя Сталіна було повністю відновлено і продемонстровано журналістам.

Тобто не встановлено вартість збитків, завданих діями членів ВО «Тризуб». Натомість слідство стверджує не про пошкодження, а знищення погруддя Сталіна. В той час як бюст було знищено вибухом за півгодини до Нового року, який жодним чином не інкримінується арештованим «тризубівцям».

У обвинувальному висновкові міститься перекручування фактів слідчим, який прирівнює відпил голови до знищення пам’ятника: «…майно Запорізького обласного комітету Комуністичної партії України, тобто бюст Сталіна І.В., було доведено у стан повної непридатності щодо цільового використання, тобто знищено».

Таким чином, слідство свідомо пересмикує факти, щоби збільшити вартість нанесених збитків, а значить суворіше покарати націоналістів, які вчинили те, що згідно з законом має робити влада.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

А ви помітили - всім це пофіг, геть ніяких масових заворушень на цьому грунті. Усьо тихо , чьотко і стабільно. Навіть коментарів до цієї статті немає.

Аби був мир і здоровля!

Це тому що всі звикли до факту, що сміттярі та суди не чинять правосуддя, а розрулюють питання за гроші чи інші плюшки. З іншої сторони чи вступилися б тризубівці, якби якомусь пересічному громадянину шили б діло? Навряд. Адже вони зайняті відпилюванням голів.

і на додаток - "4. Розраховуйте лише на власні сили."