теги: мова, закон

Набув чинності закон про "75% передач на ТБ українською". Насправді відсоток української буде меншим

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 867 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/10/2017Дата публікації

Закон про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації, яким встановлюється 75% квоти україномовного контенту на телебаченні, набув чинності, передає УНН.

Детально про закон читайте тут

Закон було опубліковано в парламентській газеті "Голос України" від 13 червня. Як зазначалося, закон набуде чинності 13 жовтня 2017 року.
Згідно з законопроектом, 75% українського контенту затверджено для національних та регіональних каналів, а для місцевих - 60% українського мовлення.

При цьому, запроваджується перехідний період: згідно з законом, протягом першого року після набуття ним чинності увесь контент вважатиметься таким, що відповідає нормам.

Передбачається, що телеканали, які здійснюють мовлення мовами корінних народів, мають транслювати не менше 30% україномовних програм та фільмів.

Нагадаємо, 23 травня Рада запровадила 75% квоти україномовного контенту на ТБ. Президент П.Порошенко підписав закон про україномовні квоти на телебаченні у червні.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!