ЄС не переглядатиме угоду про асоціацію з Україною - як вимагала Угорщина

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1736 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/10/2017Дата публікації

Ініціатива Угорщини про перегляд Угоди про асоціацію з Україною через закон про освіту буде відхилена Радою ЄС. Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк, передає УНН.

"Угорщина винесе на обговорення ради міністрів закордонних справ 16 жовтня український закон про освіту, спроби переглянути Угоду про асоціацію з Україною будуть відхилені", - написав він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Будапешт ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС через новий закон "Про освіту". Угорщині не до вподоби, що в законі дозволено викладати предмети угорською мовою лише в початкових класах загальноосвітньої школи. Натомість учні середніх і старших класів повинні будуть навчатися українською (наголосимо, мова йде про викладання не угорської мови, а інших дисциплін угорською). Аналогічні претензії до України висували також Румунія та Росія.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!