Мешканець Чернігова отримав 5 років тюрми за сепаратистські заклики в Інтернеті

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2467 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/03/2016Дата публікації

Деснянський районний суд міста Чернігова присудив місцевому жителю 5 років позбавлення волі за неодноразове розповсюдження матеріалів із закликами до порушення територіальної цілісності України. Про це повідомили в Генпрокуратурі.

Суд встановив, що в червні 2015 року зловмисник неодноразово умисно розповсюджував в мережі Інтернет матеріали із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України, за винагороду.

Експерти підтвердили, що розповсюджена інформація містила публічні заклики до ведення військових дій з метою подальшого розширення кордонів незаконного державного утворення, що сприятиме порушенню державного устрою і конституційного ладу в Україні.

Зловмисник свою провину у вчиненні йому інкримінованого злочину не визнав.

Суд, погодившись із принциповою позицією державного обвинувачення, призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!