Гірше, ніж на війні. З початку року в Україні втопилися понад 600 людей

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2220 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 23/07/2015Дата публікації

Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила статистику трагічних випадків на воді. З початку року на водних об'єктах загинули 634 людини, 72 з них діти. Кількість потонулих суттєво перевищує кількість загиблих у бойових діях на Сході України.

Слід зазначити, що минулого року статистика була ще страшнішою - тоді за аналогічний період втонули 844 особи. Однак дитяча смертність була фактично такою ж - на воді загинули 74 дитини.

Найімовірніше, порівняно прохолодне літо призвело до зменшення кількості відпочивальників на воді. І, відповідно, скоротило кількість постраждалих. Однак спека, яка настала в Україні й триватиме як мінімум протягом найближчого тижня, може призвести до росту нещасних випадків під час купання. Ознаки цього вже є: лише за останній тиждень в Україні втопилися 43 особи, з них 9 дітлахів.

Є дві основні причини, які найчастіше призводять до трагедій. Перша - купання в нетверезому стані. Друга - це перебування біля води маленьких дітей без нагляду дорослих.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!