Новий проект "Текстів" - переклад посібника "Журналістика даних"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2341 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/10/2012Дата публікації

"Тексти" завжди намагалися відстежувати найсучасніші тенденції в журналістиці, робити спроби застосовувати їх на практиці, а також ділитися нашими знаннями та досвідом з усіма, кому це цікаво. Наш сайт одним з перших в Україні почав використовувати методики т.зв. журналістики даних (Data Journalism). А зараз за сприяння фонду "Відродження" ми розпочали переклад найновішого і найповнішого наразі посібника із журналістики даних: "Data Journalism Handbook".

Посібник «Журналістика даних» був започаткований під час 48-годинного семінару на MozFest у 2011 році в Лондоні. Він зрештою розширився, перетворившись на міжнародну спільну ініціативу, в якій узяли участь десятки провідних ентузіастів та фахівців із журналістики даних. Робота над ним не припинилася, посібник поповнюється новою інформацією, певні моменти зазнають уточнення і т.д.

Проблематику взаємодії традиційної журналістики із журналістикою "цифровою" та "онлайновою" посібник розглядає в трьох аспектах. По-перше, це концептуальні поняття: що таке журналістика даних і навіщо вона потрібна. По-друге, це приклади застосування цих концепцій у провідних медійних організація світу. І по-третє, це практичні рекомендації, як краще підступити до виконання тих чи інших завдань.

Ми будемо регулярно викладати нові розділи підручника на сайті "Текстів". Ми, як і автори посібника "Журналістика даних", вітаємо наміри розповсюджувати цей текст якомога ширше серед усіх, кого цікавить ця тема.

Переклад здійснюється за підтримки фонду «Відродження»

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!