Прощай, Мєдвєд! Свіжий передвиборчий креатив від російської опозиції (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2450 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 02/03/2012Дата публікації

Репер Вася Обломов, телеведуча та журналіст Ксенія Собчак (яка вже прославилася феєричним роликом, де вона агітує за Путіна в досить специфічних обставинах) та автор телепроектів Леонід Парфьонов зняли ролик, у якому співають реп, присвячений останнім дням президентства Дмітрія Мєдвєдєва.

Переповідати сюжет нема сенсу: як кажуть, краще один раз побачити. Правда, є сенс звернути увагу на те, що побачене викликає в пам'яті Україну 2004 року. А саме - стихійний бунт людей, які начебто не дуже страждали під час президентства Кучми, і навряд чи стали б об'єктом переслідувань за президентства Януковича. Однак цих людей - журналістів, телевізійників, власників середнього бізнесу тощо - до печінок дістали потуги влади зігнути все навколо заради перемоги на виборах Януковича.

І почалося все з креативних протестів, подібних до тих, які зараз (до речі, у значно більших масштабах - в 2004 році не було не лише твіттерів з фейсбуками, а навіть Youtube, та й населення в Росії чисельніше) знаходять своє вираження у подібних відеороликах. А закінчилося Помаранчевою революцією.

Так що бажаємо російським братам успіхів у їхній креативній боротьбі. Як кажуть, за вашу і нашу свободу. :-)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Не знаю, топтать мертвого льва много смелости не надо. Они бы про Путина так спели бы...

Взагалі-то Мєдвєдєв - діючий президент Росії, і буде залишатися в цій посаді до інаугурації наступного президента. І в нього достатньо владних повноважень, щоб (наприклад) цієї ночі зняти Путіна з прем"єрів, заарештувати і посадити.