Ректор Квіт: студентка вдарила букетом Табачника, щоб підставити Могилянку

Оцінка статті на цей момент: +1/-2
Читати Не читати Коментувати
  • 2679 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 23/09/2011Дата публікації

Вчинок студентки Дарини Степаненко є спланованою провокацією з метою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії.
Про це заявив президент університету Сергій Квіт у коментарі сайту НаУКМА.

"Попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Дмитра Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного Міністра освіти і науки, молоді та спорту України", - сказав він.

За словами Квіта, стало зрозумілим, що на цей вчинок з букетом квітів Степаненко не була вповноважена жодною студентською організацією університету.
Як вважає керівник вузу, викликає подив провокаційна заява під назвою "За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують", опублікована на сайті "Братство".

"У заяві зокрема йдеться про те, що Дмитро Табачник нібито скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків, а до НаУКМА надійшов офіційний лист від голови Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти з вимогою відрахувати Дарину Степаненко", - додав він.

"Обидва твердження є неправдивими, оскільки МОНМС ніколи не фінансував ремонти гуртожитків НаУКМА. Так само, ніякого листа з Верховної ради подібного змісту наш університет не одержував", - наголосив Квіт.

Він також акцентував, що із т.зв. наметовим містечком під Києво-Могилянською академією не пов’язана жодна студентська організація НаУКМА.

Оцінка статті на цей момент: +1/-2
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Я не бачив жодних коментарів чи виступів, де б студентка позиціонувала б себе, як виразниця інтересів КМА. Лише братства. Це - перше і головне.
І це не те ж саме, що Президентові НАУкМА вбачати в нинішньому Президентові країни головного борця з корупцією, бо саме в цьому разі студенти КМА (і не лише вони) не знали в якого Сірка позичати очі і в них ніхто думки про те не питав: чи є пан Сергій Квіт виразником їх позиції. На відміну від студентки, пан Президент не наважився сказати, що він висловлює позицію лише адміністрації закладу чи свою особисту. І у випадку з листом і в цьому випадку.
Таке враження, що адміністрація КМА, підозрюючи, що влада діятиме за правилами орди, караючи за принципом колективної відповідальності, намагається домовитись про зменшення проценту постраждалих:(
Водночас, приємно, що, не зважаючи на велику кількість голосів, які хотіли б маргіналізувати вчинок дівчини, прив'язати його виключно до самопіару різних політичних груп, пан Сергій Квіт не вдається до принизливих і зверхніх коментарів щодо братства, членом якого є студентка. Пан Президент тут справді є на висоті і блогерам варто було б наслідувати цю людину.
І ще, про цивілізованість методів... За різних умов то є поняттям відносним. Інколи ляпас - єдиний доступний чи найефективніший метод. А за якихось умов страйк чи щось подібне, значно ефективніший за кількарічної судової тяганини за відсутності справедливого суду, як такого. Залежно від того, які завдання ставляться.