Верховну Раду беруть штурмом (ВІДЕО)?

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2637 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 20/09/2011Дата публікації

Мітингувальники під Верховною Радою проти ліквідації пільг українським громадянам знесли огорожу і підійшли впритул до будівлі українського парламенту.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", вони скандують "Ганьба!".

Весь простір навколо Верховної Ради зайнято людьми - за словами організаторів акції мітингувальників вже більше 10 тис людей. В даний час міліція намагається відтіснити їх від бокового входу в будівлю Верховної Ради. При цьому кількість протестувальників постійно збільшується.

Двері в будівлю Верховної Ради закриті зсередини. Пікетники намагаються вибити їх.

Як повідомлялося, у вівторок зранку біля стін Верховної ради України розпочався мітинг проти ліквідації пільг 16 категорій українських громадян. Вони тримають плакати "Руки геть від чорнобильського закону", "Правовому свавіллю - стоп", "Убили синів - не вбивайте матерів", "Ми проти скасування соціальних пільг і виплат". Вони також тримають прапори Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас", багато червоних прапорів і державних прапорів.

Багато хто з присутніх одягнені у камуфляжну форму - в основному це воїни-інтернаціоналісти, які воювали в Афганістані, а також учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Скасування пільг річ корисна і необхідна. "авганці" пібліка проросійська і шовіністична. Ставати на їх сторону не потрібно

Скасування пільг - річ корисн аі необхідна.
Але тільки якщо прийнята законом. А відбулося не скасування. Відбулася передача прав надавати пільги від ВР Уряду. А це зле, шкідливе.
Афганці - публіка не хороша. А ринкові торговці - також малосимпатична. Тільки вони організуються і захищають свох пільги. І Влада їх злякалась.

ТОбто тепер Кабмін в ручному режимі сам визначає кому і які пільги давати?

Могли б написати сатттю, чому потрібно відміняти пільги і як це зробити по людськи?

стихійний голодний бунт за кусень хліба...
хоча показав - що "когда на надоест бояться власть - власть начнет бояться нас" .