Система валиться. Тернопільські міліціонери пишуть рапорти на звільнення

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4386 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 13/12/2013Дата публікації

На Тернопільщині міліціонери почали писати заяви на звільнення. Про це йдеться в офіційному повідомленні сектору громадських зв’язків обласного управління міліції.

У ньому сказано, що працівники міліції нині несуть службу в умовах, коли доводиться забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення багатолюдних акцій.

«До обов’язків людей у формі входить підтримання правопорядку не лише в області, в якій вони служать, а й в інших населених пунктах держави, якщо виникає така потреба. У цьому міліціонери присягнули на вірність своєму народові. Деякі співробітники міліції виявилися нездатними професійно виконувати покладені на них обов’язки: написали рапорти на звільнення та відмовились захищати тернополян, у тому числі тих, які перебувають за межами області», – йдеться у повідомленні.

Щоправда після того, як українські ЗМІ почали цитувати це повідомлення – його терміново переписали й виставили на сайті нову версію, де про рапорти на звільнення не йдеться.

Раніше місцеві інтернет-ЗМІ посиланням на джерела в лавах міліції повідомляли, що місцеві правоохоронці, яких хотіли відправити до Києва, почали відмовлятися. Семеро з них написали заяви на звільнення.

Джерела в МВС повідомляють, що міліціонери звільняються з роботи не тільки в Тернополі, але ці факти поки що замовчуються.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

У Німеччині правоохоронцям довіряє 81 відсоток населення, в Україні — менше одного

Було би дуже чудово, просто таки фантастично, аби нинішня протестна хвиля спонукала владу і опозицію до реформування міліції, прокуратури, СБУ, подальшого реформування судів. Тому що так далі жити не можна а чергове покарання декількох садистів у погонах суттєво ситуацію не змінить.