Міліція знайшла винних у провокаціях на Банковій. Але чи тих?

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3108 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/12/2013Дата публікації

Міліція затримала 9 порушників громадського порядку на вулиці Банковій біля адміністрації президента.

Про це, як передає Gazeta.ua, повідомила прес-служба МВС.

"Їм повідомлено про підозру у вчиненні тяжких правопорушень, зокрема опір працівникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків з охорони громадського порядку, організації масових заворушень та посягання на життя працівника правоохоронного органу", - йдеться в заяві відомства.

Чи потрапили у коло затриманих троє «персонажі», зафіксовані на відео, наведеному нижче, міліцейські речники не повідомляють.

Також у МВС замовчують, чи фігурує у списках підозрюваних голова партії «Братство» Дмитро Корчинський, який координував дії провокаторів і обзивав «провокаторами» усіх громадських активістів, які намагалися зупинити бойовиків.

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

5 хлопцям, побитим "Беркутом" на вулиці Банковій 1 грудня, інкримінують організацію штурму адміністрації президента.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!