Кабмін захистився від Євромайдану натовпом «космонавтів»

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1520 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/11/2013Дата публікації

Під будівлею уряду зібралося близько 5 тисяч правоохоронців, більшість із них у захисних шоломах і повному обмундируванні.

Як передає кореспондент «Коментарів» з місця подій, весь двір біля будівлі Кабміну заповнений автобусами із співробітниками правоохоронних органів. Міліціонери оточили всю будівлю по периметру. Також частина співробітників міліції перебуває навпроти Кабінету Міністрів – біля будівлі управління Держохорони.

У Маріїнському парку стоять десятки міліцейських автобусів, в яких знаходяться співробітники міліції, деякі міліціонери стоять на вулиці.

Водночас до Кабміну з Євромайдану підтягуються мітингувальники, які зайняли тротуар і трохи вийшли на проїжджу частину. Їх, за підрахунками кореспондента «Коментарів», близько півтори тисячі. Вони стоять з партійними прапорами, хоча вчора Юлія Тимошенко закликала відмовитися від використання партійної символіки.

Водночас, акредитовані представники ЗМІ не можуть потрапити в будівлю Кабінету Міністрів, де о 10:00 розпочнеться засідання уряду.

Перед прохідною виставлено залізну огорожу.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!