Набридло терпіти погані дороги! На Закарпатті мешканці селища скинулися на ремонт дороги (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3212 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/11/2013Дата публікації

Громада закарпатського селища Королева самотужки взялася за ремонт доріг. Мешканці підрахували, що дешевше обійдеться закупити асфальт, ніж щоразу витрачати гроші на заміну дорогих запчастин автомобілів.

Суцільні ями на шляхах набридли не лише автомобілістам, але й усім жителів чималого залізничного селища. На обіцяні планові ремонти у цьому році вже ніхто не сподівається, повідомляє Укрінформ.

Тож зібрали 50 тисяч гривень та купили 40 тонн асфальту. Половину придбаного матеріалу вирішили витратити на вулицю Злагоди. Це – самий центр селища, можна сказати, його обличчя. Але капітального ремонту дорожнього покриття тут не було майже три десятиріччя.

Також у селищі за ініціативи небайдужих прокопують стічні канави обабіч шляхів. Адже вся біда з дорогами там від недієвої зливової каналізації.

Далі – більше: у Королеві хочуть ще й перекласти бруківку на вулицях, збудованих за часів Чехословаччини.

Та це лише частковий вихід: існує велика вірогідність того, що чиновники в документах відзвітуються, що це держава відремонтувала дорогу, а бюджетні кошти опиняться в приватних кишенях.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!