На Харківщині поставлять пам’ятник російському царю

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1644 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/10/2013Дата публікації

На Харківщині готуються до встановлення пам'ятника російському імператору Олександру III. Урочиста церемонія відбудеться на залізничній станції Спасів Скит у Зміївському районі.

Олександр ІІІ

29 жовтня 1888 р. на цьому ж місці зазнав аварії царський потяг, який перевозив 290 пасажирів. Тоді загинула 21 людина, а 68 осіб зазнали поранень. Однак сам імператор і члени його родини лишилися живими та неушкодженими.

"Було б правильно відновити історичну справедливість і знову відкрити пам'ятник цій людині, цьому государю", - відзначив глава правління російського фонду Відродження культурної спадщини Олександр Панін.

Читайте також: Таки зняли. Харківська міськрада заборонила вшанування мовознавця Шевельова

Він також повідомив, що ця ідея дістала схвалення президента РФ Володимира Путіна. "Володимир Володимирович цю ідею підтримав, дав свої президентські вказівки РЖД, щоб нам була надана підтримка і допомога в доставці пам'ятника на територію України", - наголосив Панін.

Москва фінансує встановлення монумента та присвячує його святкуванню 400-річчя дому Романових і 125-річчя "чудесного порятунку імператорської родини".

Джерело: ТСН.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!