Дивні метаморфози референдуму про Митний союз. Комуністи знищили невигідні їм показники і заявили про хакерів (скріни)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5566 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 16/09/2013Дата публікації

Як тільки-но ТЕКСТИ та інші медіа повідомили про влаштований комуністами та «Українським вибором» Віктора Медведчука онлайн-референдум за вступ до Митного союз, кількість противників МС на їхньому лічильнику почала стрімко зростати.

А коли кількість противників перевищила кількість прихильників МС на три тисячі, адміністратори сайту відключили лічильник та заявили про хакерську атаку на ресурс, пообіцявши, що знищать «накручені» голоси.

Тепер знову їхній лічильник показує, що кількість прихильників МС переважає кількість опонентів.

Нагадаємо, 8 вересня у Києві КПУ і «Український вибір» провели збори громадян України щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про вступ країни до Митного союзу.

ЦВК, до якої вже надійшли документи для реєстрації ініціативної групи з всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного Союзу, пізніше заявила, що вирішить на своєму засіданні, чи реєструвати ініціативну групу КПУ.

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

То це ще без урахування того, що питання ставиться некоректно.
Правильна постановка "Я за Т(айожний)С чи за ЄС" (можна ще й ЄС поставити на перше місце, "для більшої правильності".
(Це все рівно, що спитати когось - "Ти за вино чи ти проти вина" - більшість людей "хоч інколи" трохи труять себе алкоголем у вигляді вина, відтак загальна статистика покаже перемогу "за вино")

Треба зараз "широко всім роз'яснювати", що якщо ці покидьки і "протягнуть референдум", то принаймні цей референдум (його "питання") має формулюватися коректно.

На мою скромну думку ідея провести опитування про зближення з ЄС в інтернеті сама по собі вже некоректна. Ризикну припустити, що об'єктивні результати такого опитування було не надто важко передбачити за результатами звичайних соціологічних опитувань, які свідчать про те, що більшість українців за зближення з ЄС, і ще більше прихильників ЄС серед молоді.

Якщо без фальсифікацій-маніпуляцій, то збагнути сенс цього опитування та запропонованого референдуму якось не виходить.