Маніпуляція свідомістю. Як росіян зомбують страшилками про УПА і Галичину (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4179 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 13/09/2013Дата публікації

Російський 5 канал випустив в ефір сюжет, в якому доволі емоційно розповідається про урок пям'яті УПА, який пройшов 1 вересня у школах Львова. Сюжет створено в традиціях радянської пропаганди про підлого ворога, який тільки й чатує на росіян в хащах галицьких лісів з барткою в руках.

«Перший урок у школах міста Львова був присвячений створенню Української Повстанської Армії. Для довідки: УПА – націоналістичне збройне формування, його бійці, бандерівці, воювали в роки Великої Вітчизняної війни під німецьким командуванням і допомагали фашистам знищувати на окупованих територіях комуністів і євреїв, тобто різали своїх», – йдеться в підводці до сюжету.

«І як би не намагалися нинішні українські політики виставити бандерівців борцями за незалежність, убивці і зрадники залишаються вбивцями і зрадниками. Так навіщо ж переписувати історію і зомбувати дітей та ще у Львові, де націоналізм і так зашкалює, де ветеранів б’ють на 9 Травня?» - каже тележурналіст перед сюжетом.

Джерело: Коментарі.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Нічого, що відео річної давності?