Безглузда реклама. Янукович піариться у США як друг індіанців

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2068 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/08/2013Дата публікації

Президент України, мабуть, дуже хотів щоб про його зустріч з американськими вождями дізналися самі індіанці. Тож 23 липня видання "Washington times" надрукувало цілу шпальту з купою фотографій, щоправда за гроші.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олександр Сочка, оприлюднивши фото публікації.

«Хто кепкував з Віктора Януковича після його зустрічі з вождями індіанських племен? Наприклад, за океаном про цю виключно важливу подію дізнаються із серйозної публікації "Native Americans in Ukraine", розміщеної у «Вашингтон таймс» на цілу шпальту з фотками (штук вісім). Публікація вийшла в номері за 23 липня, - пише Олександр. - Вгорі приписка "Paid Advertisement», «оплачена реклама» тобто. З огляду на те, що зустріч в Україні була широко висвітлена, на неї були запрошені журналісти, а потім офіційний сайт президента повідомив про історичну подію, таке заокеанське оплачене продовження наштовхує на думку, що Віктор Федорович відчуває щось дуже особисте до індіанців, можливо, пов’язане з босоногим дитинством і дитячим бажанням особисто дружити з геройським Чингачгуком».

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!