Google Maps та Google Earth тепер без хмар

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1903 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/06/2013Дата публікації

Учора Google запустив нові супутникові зображення, очищені від хмар, для Google Maps та Google Earth – навіть тропічні регіони можна роздивитися, хоча вони переважно захмарені:

Цього вдалося досягнути завдяки технології, яку Google використав для створення Landsat Annual Timelapse та обробці сотень терабайтів даних, отриманих від супутника. Деколи довелося обробляти десятки зображень однієї і тієї ж локації на земній поверхні.

В результаті вийшла 800,000-мегапіксельне зображення світу, яке ви можете побачити на Google Maps та Google Earth масштабуючи зображення до глобального вигляду. Це зображення таке велике, що якби потрібно було його роздрукувати у стандартному розширенні 300 точок на дюйм – довелося би шукати шматок паперу розміром з міський квартал. Ось приклад зображення частини поверхні з супутника до і після очищення від хмар:

Крім того, тепер ви зможете побачити на мапі у значно кращій якості зображення деяких важкодоступних ділянок – в тому числі й з території Росії, Індонезії та центральної Африки:

Джерело: watcher.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!