Табачник повертає в школи російську мову

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 2284 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/06/2013Дата публікації

Із нового навчального року набуде чинності розпорядження Міносвіти про обов'язкове вивчення в школах другої іноземної мови, де серед інших пропонується до вивчення і російська.

Згідно з Конституцією, російська мова є мовою нацменшин. Прирівнювання російської до "другої іноземної мови" дозволить значно розширити її вивчення в українських школах.

Як повідомляє DT.ua, управління освіти зібрали інформацію про те, яку саме мову вивчатимуть як другу іноземну п'ятикласники кожної школи: 52% шкіл вибрали німецьку мову, 23% – російську, 14% – французьку, 8% – англійську, 2% – польську, 1% – іспанську.

Самі ж освітяни нарікають, що на різних нарадах їх всіляко спонукають вибирати саме російську мову.

За інформацією голови парламентського комітету з питань науки і освіти Лілії Гриневич, тільки в Київській області російську як іноземну вивчатимуть 50% учнів, а в Бориспільському районі таких школярів – аж 62%.

Як зазначає видання, для деяких шкіл вибір російської мови як другої іноземної є єдиним виходом у ситуації, коли другу іноземну вивчати обов'язково, а кадрів немає.

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!